logo budasz

Długopisy reklamowe z nadrukiem

Uzyskać przychylność wyborców

Politycy za wszelką cenę łakną zdobyć stanowisko, na które kandydują. Prawda jest taka, że nie zawsze się na nie nadają, aczkolwiek nie to, jest dla nich najważniejsze. To sondaże, ze słupkami poparcia, lub jego brakiem- wywołują u nich palpitacje serca. Nie mogąc spać- po nocach, kombinują- jak przekonać do siebie, potencjalnego wyborcę. Sposobów na to jest kilka: od tych racjonalnych, aż po te w największym stopniu niedorzeczne. 
       Do tych pierwszych niewątpliwie da się zaliczyć plenerowe wyjazdy. W trakcie takiego spotkania- kandydat na posła bądź senatora, wizualizuje swój autorski program, który zamierza wprowadzać w życie- w trakcie swojej czteroletniej kadencji w Sejmie. Jeśli tymczasem są to wybory parlamentarne- taka osoba nie reklamuje siebie- występuje wówczas z ramienia partii. Drugą raczej sensowną metodą, są wiece wyborcze. Organizuje się je w plenerze, najlepiej o ogromnej nawierzchni. Wyborcy są raczeni różnorodnymi frykasami z grilla oraz innymi smakołykami. 
      Ostatecznie mówi się, że przez żołądek do serca. Przyszły poseł także wierzy, że takie sztuczki, chociaż troszkę przechylą szalę, na jego korzyść. Dla pewności rozdaje zebranym przeróżne gadżety, ze swoją podobizną. Mogą to być koszulki, kubki, długopisy reklamowe z nadrukiem. Nie istotne, liczy się tylko i wyłącznie to, żeby ludzie zapamiętali jego twarz. Może się tak przydarzyć, że gdy nie będą wiedzieć- na kogo głosować- to przypomną sobie właśnie to spotkanie.
 
      Zresztą, słowa w kampanii wyborczej ulatują- zostają tylko twarze. Można uciec się do podstępu a przy tym udając akwizytora, namawiać niezdecydowanych wyborców bądź też zostawić im ulotki za wycieraczkami aut. Istnieje jednakże ryzyko, że brudne zagrywki, jedynie ich zniechęcą i w ogólne nie pójdą do urn.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

YOU MAY LIKE

Drukowanie 3d orzesze

https://www.ves.pl/wiki/art/konstrukcje-estradowe